Terazi Burcu 2020 Yıllık Yorumu

Terazi Burcunu 2020’de Neler Bekliyor? İşte 2020 Terazi Burcu Yıllık Burç Yorumlarınız


7960
10.7k Paylaşım, 7960 Beğeni

Terazi Burcunu 2020’de Neler Bekliyor?

Ocak ayına başladığınızda duygusal tarafınız sizi yönlendirebilir. Alacağınız kararlarda mantığınızı devre dışı bırakmamaya dikkat edin.

3 Ocak’ta Mars Yay burcuna geçiyor.

16 Şubat’a kadar yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilirsiniz. İş çevrenizde tatlı dilinizle yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da çok emek verip karşılığını alacağınız bir dönemdesiniz. Seyahatler için yakınlarınızla planlar yapabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili konular vaktinizi alabilir.

10 Ocak’ta saat 22:21’de gölgeli Ay tutulması 20 derecede Yengeç burcunda meydana geliyor. Bu dolunayda kariyer hayatınızda öfkenize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Yöneticinizin egolu tavırları tahammül sınırlarınızı zorlayabilir. Bir anlık sinirle işinizle ilgili ani kararlar almayın.

11 Ocak’ta Uranüs direkt harekete dönüyor. Borçlarınız konusunda yapmak istediğiniz girişimler için cesaretiniz olacaktır. Belki daha çok para kazanmak için bazı riskleri göze almanız gerekiyor olabilir. Eşinizin gelir seviyesinde de değişimler yaşanabilir.

13 Ocak’ta Venüs Balık burcuna geçiyor.

7 Şubat’a kadar çalışma hayatınızda maddi olanakları daha güzel tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca işinizde parlayacağınız bir dönem olacak. Terfi aldığınızı öğrenebilirsiniz. Duygusal hayatınızdaki karamsar yapınızı bıraktıracak güzel haberler alabilirsiniz.

16 Ocak’ta Merkür Kova burcuna geçiyor.

3 Şubat’a kadar çocuğunuzla ilgili beklediğiniz haberler varsa bu dönem gelebilir. Aşk hayatınızda iletişim trafiğiniz karşı tarafla sıklaşacaktır. Kendinize yeni hobiler bulabilirsiniz. Değişik şeylere merakınız artacaktır.

20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor.

19 Şubat’a kadar şansınızın açıldığı bir dönemde olacaksınız. Yapmanız gereken her şey için eyleme geçebilirsiniz. Güneş size destek olmayı sürdürecektir.

25 Ocak’ta saat 00:41’de Kova burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayda yalnızlar yeni bir aşka adım atabilirler. Aşkın tutkusuyla ani tepkiler vermekten kaçınırsanız romantik anlar sizleri bekliyor olacak. Çocuk beklentisi olanlar için yeni bir bebek haberi bu yeniayla beraber gelebilir.

Şubat ayına başladığınızda maddi konularınız gündemde olacaktır. Özellikle ayın başında borçlarınızı kapatabileceğiniz sürpriz bir elinize geçebilir.

3 Şubat’ta Merkür Balık burcuna geçiyor.

11 Nisan’a kadar sağlığınızla ilgili konulara yönelebilirsiniz. Hislerinizin güçlü olacağı bir dönemden geçebilirsiniz. Aklınıza gelenler karşınıza çıkabilir.

7 Şubat’ta Venüs Koç burcuna geçiyor.

5 Mart’a kadar ilişki ve evlilik hayatınızda ayaklarınız yerden kesilebilir. Bu dönem evlilik tekliflerine hazır olmanızda yarar var. Romantizme, aşka, tutkuya doyacaksınız. Sevdiğiniz sizi çok mutlu edecektir. Yalnızlar için de yeni bir ilişki aniden başlayabilir.

9 Şubat’ta saat 10:33’te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda şansınız varken tamamlamanız gereken her şeyi bitirin. Çünkü sonrasında gelen yeniay sizlere yeni fırsatlar getirecektir. Dostlarınızla olan bağınızı güçlendiren gelişmeler yaşayabilirsiniz.

16 Şubat’ta Mars Oğlak burcuna geçiyor.

30 Mart’a kadar enerjininiz aile ve ev konularınıza ayırabilirsiniz. Ev değiştirmek istiyorsanız artık harekete geçmek isteyebilirsiniz. Aile içerisinde bazı sorunları çözmeye çalışmak isterken agresif olmamaya dikkat etmelisiniz.

17 Şubat’ta Balık burcunda Merkür retrosu başlıyor.

10 Mart’a kadar sürecek retro sürecinde 17 Şubat-4 Mart arası Balık burcundayken, ofis ortamınızda arkanızdan konuşulduğuna şahit olabilirsiniz. Yüzünüze gülen kişilerin aslında arkanızdan iş çevirdiğini görebilirsiniz. Herkese güvenmemelisiniz. Sağlığınızla ilgili bu dönemde teşhis alırsanız ilk anda inanmamalısınız. Retro bittiğinde başka doktorlardan da görüş almalısınız.

19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor.

20 Mart’a kadar iş hayatınızda kendinizi ispatlayacağınız bir süreçte olacaksınız. Altınızda çalışanlarınızla bir takım olarak güzel projelere imza atabilirsiniz.

23 Şubat’ta saat 18:31’de Balık burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniay sizlere güzel kapılar açacaktır. Psikolojik olarak da içinizde bir sevinç olacaktır. Her şeyin kötüsünü düşünmeyi bırakıp hayal ettiğinizde dilekleriniz gerçek olabilir. Çalışma hayatınızda iş arayışlarınız varsa yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.

Mart ayına başladığınızda enerjin biraz daha düşük olabilir. Özellikle maddiyatınız ve gönül ilişkinizle ilgili konular zihninizi meşgul ediyor olabilir.

4 Mart Merkür retrosu Kova burcuna geri dönüyor.

10 Mart’a kadar aşk hayatınızda iletişim kopuklukları yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle fikirleriniz uyuşmayabilir. Onun hakkında size söylenenlere inanmayın. Dedikodudan ibaret olacaktır. Çocuğunuz da size karşı tepkili ve anlayışsız olabilir.

5 Mart’ta Venüs Boğa burcuna geçiyor.

3 Nisan’a kadar finansal olarak rahatlamaya başlıyorsunuz. Miras kaldığını öğrenebilirsiniz. Elinize toplu para geçebilir. Eşinizin gelir durumunda artış yaşanabilir. Kredi başvurularınız sorunsuz onaylanabilir.

9 Mart’ta saat 20:47’de Başak burcunda 19 derecede dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayda sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle bağışıklık sisteminizle ilgili problemler ortaya çıkabilir. Duygusal ilişkinizde detaylara takılmanız sizi gerginleştirebilir. Eski korkularınız, fobileriniz bu dolunayda tetiklenebilir.

10 Mart’ta Merkür retrosu Kova burcunda 28 derecede bitiyor.

16 Mart’ta Merkür tekrardan Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar sağlığınızla ilgili konulara yönelebilirsiniz. Hislerinizin güçlü olacağı bir dönemden geçebilirsiniz. Aklınıza gelenler karşınıza çıkabilir.

20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor.

19 Nisan’a kadar ilişki ve evlilik hayatınızda esen güzel rüzgarlar devam ediyor. Partnerinizle ciddiyete giden adımlar atılabilir. Aranızdaki problemleri çözerek güçlü bir beraberliğe devam edeceksinizdir. Ortaklıkla yürütülen işiniz varsa sizi iş hayatında yükseltecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

22 Mart’ta Satürn Kova burcuna geçiyor.

7 Mart 2023’e kadar aşk hayatınızda köklü ve kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Fakat bu çok kolay olmayacaktır. Satürn, geçmişte ilişkinizde yaptığınız hataları tekrarlarsanız bu güzel enerjiyi hissetmenize engel olacaktır. Geçmişten ders aldıysanız ilişkinizde her şey istediğiniz gibi ilerleyecektir. Ayrıca çocuğunuzla ilgili de birtakım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gerek sağlığı gerekse eğitim, iş hayatında onun zorlandığını görebilirsiniz. Onun pes etmemesi için destek olmanız gerekebilir. Çünkü hayata dik durduğunda her şey kat kat iyi olacaktır. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bazı medikal problemler ortaya çıkabilir. Ama Satürn sizi yorduktan sonra müjdeli haberi de getirecektir.

2 Temmuz -17 Aralık 2020 arası Oğlak burcuna geri döndüğünde ise ailevi konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sizden saklanan gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Aile büyüklerinin sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

24 Mart’ta saat 12:28’de Koç burcunda 4 derecede yeniay oluşuyor. Yalnızlar yeni bir ilişkiye adım atabilir. Eşinizle, sevgilinizle geçmişteki duygusal yaralarınızı sarabilirsiniz.

30 Mart’ta Mars Kova burcuna geçiyor.

13 Mayıs’a kadar enerjinizi çocuklarınıza harcayabilirsiniz. Bu dönem size ihtiyaçları olabilir. Aşk hayatınızda ise tutkulu bir süreç içerisinde olacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki elektrik yüksek olabilir. Sadece kafanıza buyruk, özgür tavırlarınız onun tarafından hoş karşılanmayabilir.

Nisan ayına başladığınızda kariyer hayatınıza yoğunlaşabilirsiniz. İş hayatınızda duygusal kararlar almamaya dikkat edin. 3 Nisan’da Venüs İkizler burcuna geçiyor.

7 Ağustos’a kadar yüksek öğrenimle ilgili işlerinizde güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Başka bir şehre veya ülkeye taşınmayı düşünebilirsiniz. İyimser ve mutlu bir süreçte olacaksınız. Spor hayatınızda parlayabilirsiniz. Seyahatleriniz esnasında gönlünüzü birine kaptırabilirsiniz.

8 Nisan’da saat 05:34’te Terazi burcunda 18 derecede dolunay meydana geliyor. Sizlerin burcunda gerçekleşen bu dolunayda bir hayli gergin hissedebilirsiniz. İstemeden de olsa öfkeyle söyledikleriniz kalp kırabilir. Aşk hayatınızda da özgürlük duygunuz çok ön planda olacak.

11 Nisan’da Merkür Koç burcuna geçiyor.

27 Nisan’a kadar eşinizle olan iletişiminiz düzelebilir. Aradaki soğukluk yerini sempatik tavırlara bırakabilir.

19 Nisan’da Güneş Boğa burcuna geçiyor.

20 Mayıs’a kadar maddi olarak güçleneceğiniz haberler alabilirsiniz. Sağlığınızda da iyi bir dönemde olacaksınız. Gayrimenkul yatırımları için borçlanabilirsiniz.

23 Nisan’da saat 05:25’te Boğa burcunda 3 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayda sürpriz bir para elinize geçebilir. Hiç aklınızda yokken finansal olarak rahata kavuşabilirsiniz. Miras konunuzda yeni gündemler oluşabilir. Her şey sizin lehinize ilerleyebilir.

25 Nisan’da Plüton retrosu Oğlak burcunda başlıyor.

4 Ekim’e kadar aile içerisinde öfkenizde ötürü insanlar size mesafeli olabilir. Ailenize karşı daha yumuşak olmanız gereken bir dönemden geçeceksiniz.

27 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor.

12 Mayıs’a kadar harcamalarınızı eğitimle ilgili konulara yapabilirsiniz. Partnerinizin gelir düzeyinin artacağına dair haberler alabilirsiniz.

Mayıs ayına şanslı bir başlangıç yapıyorsunuz. Çevrenizde kendinizden söz ettirecek başarılara imza atabilirsiniz. Alacağınız haberler sizi mutlu edecektir.

7 Mayıs’ta saat 13:45’te Akrep burcunda 17 derecede dolunay oluşuyor. Bu dolunayda paranıza dikkat etmelisiniz. Yaptığınız finansal işlemler yanlış yerlere gidebilir. Size söz verilen paralar elinize geçmeyebilir. Kendinizi garanti altında almadan bu dolunayda maddi girişimler yapmayın.

11 Mayıs’ta Satürn retrosu Kova burcunda başlıyor.

29 Eylül’e kadar retro hareketini sürdüren Satürn, 2 Temmuz-29 Eylül arası Oğlak burcuna geri dönerek bu hareketini devam ettirecek.

11 Mayıs-2 Temmuz arası çocuğunuzla ilgili zorluklar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda karşı tarafa gerçekçi olmak isterken kalbini kırabilirsiniz.

12 Mayıs’ta Merkür İkizler burcuna geçiyor.

28 Mayıs’a kadar yüksek öğrenimde başarılar elde edebilirsiniz. Astroloji, felsefe gibi konulara olan ilginiz artabilir. Araştırmak için vakit harcayabilirsiniz.

13 Mayıs’ta Mars Balık burcuna geçiyor.

28 Haziran’a kadar iş hayatınızda savaş vermeniz gereken konular önünüze gelebilir. Enerjinizin çoğunu iş hayatınıza harcayabilirsiniz. Bu esnada sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.

13 Mayıs’ta Venüs retrosu İkizler burcunda başlıyor.

25 Haziran’a kadar gönül ilişkinizle alakalı sizi karamsar yapabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz.

14 Mayıs’ta Jüpiter retrosu Oğlak burcunda başlıyor.

13 Eylül’e kadar aile içerisindeki konular gereğinden fazla büyüyebilir. Evinizle ilgili değişiklikler düşünüyorsanız kararınızı iyice gözden geçirmelisiniz.

20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor.

21 Haziran’a kadar olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir süreçte olacaksınız. Alacağınız pozitif haberler sizi bir adım ileriye taşıyacaktır. Yurt dışı işlerinizde, başvurularınızda aşamalar kaydedebilirsiniz. Akademide sınavlarınız beklentinizden güzel sonuçlanabilir. Yeni bir seyahat için planlar yapabilirsiniz.

22 Mayıs’ta saat 20:38’de İkizler burcunda 2 derecede yeniay meydana geliyor. Hayatınızda açacağınız yeni kapılar için güzel destekleriniz olacaktır. Tek ihtiyacınız olan şey kararlı olmak olacaktır.

28 Mayıs’ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor.

5 Ağustos’a kadar kariyerinizle ilgili yeni haberler alabilirsiniz.

Haziran ayına başladığınızda enerjiniz yükseliyor olacak. Kendinize vakit ayıracağınız bir dönemde olacaksınız. Herkesi değil kendinizi mutlu etmeye çalışacaksınız. Dış görünüşünüzde değişimler yapmayı düşünebilirsiniz.

5 Haziran’da saat 22:12’de Yay burcunda 15 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Bu sert tutulmada iletişim kurarken kalp kırabilirsiniz. Agresif tavırlarınız çevrenizden eleştiriler alabilir. Eğitim hayatınızda beklentinizden farklı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla aranızda problemler yaşanabilir.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor.

12 Temmuz’a kadar kariyer hayatınızda işleriniz yavaş ilerleyebilir. Yanlış bilgilendirmeler sonucu aksilikler yaşayabilirsiniz. Yöneticinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Retrodan önce bir işe başvurduysanız retro sürecinde kabul olduğunuzun haberini alabilirsiniz.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor.

22 Temmuz’a kadar iş hayatındaki zorluklara göğüs gererseniz sonucunu fazlasıyla alacaksınızdır. Çalışmıyorsanız gelecekle ilgili yapmak istedikleriniz için destek bulabilirsiniz.

21 Haziran’da saat 09:41’de Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması meydana geliyor. Geleceğinizle ilgili fikirlerinizde size ışık tutan bu yeniayda aklınızdaki düşünceleri netleştirebilirsiniz. Ayrıca yeni bir akademik eğitime adım atabilirsiniz.

23 Haziran’da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor.

29 Kasım’a kadar melankolik bir ruh haline sahip olabilirsiniz. Duygusal hayatınızda aklınız hep olumsuza odaklı olabilir. 25 Haziran’da Venüs retrosu bitiyor.

28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor.

7 Ocak 2020’ye kadar evliliğiniz için enerjinizi harcayabilirsiniz. Bir şeyleri düzeltmek, rayına oturtmak için çok çaba sarf edebilirsiniz. Sevgilinizle tutkulu bir dönemde olacaksınız. Aranızdaki kıskançlıkların ilişkinizi zedelemesine izin vermeyin.

10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığından dolayı aranızdaki iletişimin tonu sertleşebilir. İlişkisinde sorun olanlar bu dönemde son noktayı koyabilir.

Temmuz ayına başladığınızda gelirinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Yeni yatırım fikirlerine sıcak bakabilirsiniz. Aldığınız maaşta veya primde artış olabilir.

2 Temmuz’da Satürn retro hareketini sürdürürken Oğlak burcuna geri dönüyor.

29 Eylül’e kadar aile içinde fikir birliğine varmanız zor olabilir. Öyle anlar gelebilir ki ipler kopma noktasına gelebilir. Son sözü en başta söylemeye özen gösterin.

5 Temmuz’da saat 07:44’de Oğlak burcunda 13 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Bu tutulmada evinizin içinde tehlikeli işlerden uzak durmalısınız. Küçük ev kazalarına, yaralanmalarına açık olabilirsiniz.

12 Temmuz’da Merkür retrosu Yengeç burcunda sona eriyor.

20 Temmuz’da saat 20:32’de 28 derecede yeniay Yengeç burcunda meydana geliyor. Sert etkileri olan bu yeniayda kariyerinizde sabrınız taşabilir. Bir anlık sinirle duygusal kararlar almamaya çalışın.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor.

22 Ağustos’a kadar şansınızın açık olacağı tam bir ay sizleri bekliyor. Hayatınızın sahnesinde olabilirsiniz. Her işiniz hayırlı gidebilir. Cesaret edemediğiniz her şey olumlu sonuçlanacaktır. Geri planda kalmayın.

Ağustos ayına huzurlu bir başlangıç yapıyorsunuz. İşteki stresinizi bir kenara bırakıp ailenize vakit ayırabilirsiniz.

3 Ağustos’ta saat 18:58’de Kova burcunda 11 derecede dolunay gerçekleşiyor. Sert etkileri olan bu dolunayda aşk hayatınızda ani durumlarla karşılaşabilirsiniz. Partnerinizden beklemediğiniz davranışlar görebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili de hesapta olmayan şeyler karşınıza çıkabilir.

5 Ağustos’ta Merkür Aslan burcuna geçiyor.

20 Ağustos’a kadar dostlarınızla olan iletişiminiz artacaktır. Sosyalleşmek sizlere ruhen iyi gelecektir. Bu dönem enerjinizi derneklere, yardım kuruluşlarına ayırabilirsiniz.

7 Ağustos’ta Venüs Yengeç burcuna geçiyor.

6 Eylül’e kadar kariyerinizde yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Üstelik bu gelişmeler sizi maddi olarak da yükseltecektir. Kalbiniz boşsa aşkı ofiste bulabilirsiniz.

15 Ağustos’ta Uranüs retrosu Boğa burcunda başlıyor.

14 Ocak 2020’ye kadar maddi olarak çok fazla açılmamanızda yarar var. Beklenmedik harcamalar ekonominizi sarsabilir.

19 Ağustos’ta saat 05:41’de Aslan burcunda 26 derecede yeniay meydana geliyor. Bu güzel etkili yeniayda dileklerinizi tutun. Şansınız çok açık olacak. Özellikle hayatınızda yeni bir dönem açmak istiyorsanız her şey beklediğinizden de güzel gidecektir. Dostlarınızdan duyduklarınız da yüzünüzü güldürecektir.

20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor.

5 Eylül’e kadar hislerinize güvenin. İçinize doğan şeyler gerçek olabilir. Sağlık durumunuzla ilgili haberler alabilirsiniz. Bu dönem rüyalarınız mesaj içerebilir.

22 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna geçiyor.

22 Eylül’e kadar hem fiziksel hem ruhsal olarak güçleniyor olacaksınız. Rahatsızlıklarınız varsa aldığınız tedaviler işe yarayacaktır. Psikolojik olarak da kendinizi toparlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Geçmişi hatırlayarak keşke demek yerine o detayları artık zihninizden atabilirsiniz.

Eylül ayına aşkla başlıyorsunuz. Marjinal bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.

2 Eylül’de saat 08:21’de Balık burcunda 10 derecede dolunay meydana geliyor. Değişimler için eskileri kapatmak için ideal bir zamanda olacaksınız. Çalışma hayatınızda radikal değişikler yapabilirsiniz. Farklı sektörlerden teklifler gelebilir.

5 Eylül’de Merkür Terazi burcuna geçiyor.

27 Eylül’e kadar iletişim yönünüz sayesinde hayatınızda yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Yeni eğitimler ilginizi çekebilir. Bu özellikle güzel sanatlarla ilgili bir kurs olabilir.

6 Eylül’de Venüs Aslan burcuna geçiyor.

2 Ekim’e kadar aşk hayatınızda çok mutlu olabilirsiniz. Aklınızda yokken biri hayatınıza ansızın girebilir. Bu kişi özellikle arkadaş ortamında tanıştığınız biri olabilir. Bu dönem yüzünüz hep gülecektir.

10 Eylül’de Mars retrosu Koç burcunda başlıyor.

14 Kasım’a kadar partnerinizle aranızdaki iletişimin tonu sertleşebilir. İlişkisinde sorun olanlar bu dönemde son noktayı koyabilir. Ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde ortağınızla ipler kopma noktasına gelebilir.

13 Eylül’de Jüpiter retrosu Oğlak burcunda sona eriyor.

17 Eylül’de saat 14:00 itibariyle Başak burcunda 25 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayla beraber artık eski defterleri açmamak üzere kapatabilirsiniz. Tek ihtiyacınız zihninizi boşaltmak olacaktır. Kişisel gelişimle ilgili çalışmalara ilgi duyabilirsiniz.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor.

23 Ekim’e kadar Terazi burçları olarak doğum günlerinizi kutlayacağınız bir dönem geliyor. Güneş, sizlere her konuda ışık tutacaktır. Hayatta hiçbir şeyi ertelemeden eyleme geçmelisiniz.

27 Eylül’de Merkür Akrep burcuna geçiyor.

1 Aralık’a kadar gelirinizle ilgili konularda haberler alabilirsiniz. Yatırımlarınızda kazançlarınızın arttığını öğrenebilirsiniz.

29 Eylül’de Satürn Oğlak burcunda retro hareketini bitiriyor.

Ekim ayına başladığınızda enerjinizin azaldığını düşünebilirsiniz. Özellikle buna çalışma hayatınızdaki temponuz neden olabilir. Duygusal olarak da kararsızlıklar yaşamanız sizi etkileyebilir.

2 Ekim’de saat 00:05’te Koç burcunda 9 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda eşinizle, sevgilinizle aranızdaki sorunları çözmek için çabalayabilirsiniz. Fakat yaralarınızı sararken bir anlık söylediklerinizle işi daha güç hale getirmeyin. Ayrıca hesapta olmayan ani bir harcama yapmanız gerekebilir.

2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor.

28 Ekim’e kadar siz eski defterleri çok kapattım deseniz de geçmişinizde bıraktığınız sevgiliniz, eşiniz tekrardan size geri dönmek isteyebilir.

4 Ekim’de Plüton retrosu sona eriyor.

14 Ekim’de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor.

28 Ekim’e kadar finansal olarak yeni bir şeye başlamamalısınız. Büyük yatırımlar için beklemelisiniz. Bankacılık işlemlerinizde hatalar yapmaya açık olabilirsiniz. Kart veya hesap bilgileriniz kopyalanabilir.

16 Ekim’de saat 22:30’da Terazi burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Sizlerin burcunda gerçekleşen yeniay, fazlasıyla sert etkiler barındırıyor olacak. Sinirleriniz gergin olabilir. İlişki ve evlilik hayatınızda karşılıklı olarak agresif tepkiler verebilirsiniz. Öfke kontrolünde zorlanacağınız haberler alabilirsiniz.

23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor.

21 Kasım’a kadar maddi olarak olumlu bir süreçte olsanız da önce Merkür retrosunun bitmesini beklemelisiniz. Sonrasında yeni gelir kaynakları için harekete geçtiğinizde beklentinizden daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

28 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçiyor.

21 Kasım’a kadar aşk hayatınızda parlayacağınız bir dönemdesiniz. Hoşlandığınız kişiyle bir anda ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu dönem baş döndürücü bir elektriğiniz olacak. Estetikle ilgili planlarınız varsa bu süreçte beklentinizden daha güzel sonuçlar alacaksınızdır.

28 Ekim’de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor.

3 Kasım’a kadar zihniniz bu dönem karışık olabilir. Kararsızlıklardan dolayı önünüzü net göremeyebilirsiniz.

31 Ekim’de saat 17:49’da Boğa burcunda 8 derecede dolunay gerçekleşiyor. Dolunayda kendinizi riske atacak her şeyden uzak durmalısınız. Paranıza, kredi kartlarınıza, değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Bir anlık dikkatsizlik canınızı sıkabilir.

Kasım ayına başladığınızda ödemeleriniz, kredileriniz gündemde olabilir. Gelirinizden çok giderlerinizle ilgili harekete geçebilirsiniz.

3 Kasım’da Merkür retrosu Terazi burcunda bitiyor.

11 Kasım’da Merkür Akrep burcuna geçiyor.

1 Aralık’a kadar gelirinizle ilgili konularda haberler alabilirsiniz. Yatırımlarınızda kazançlarınızın arttığını öğrenebilirsiniz.

14 Kasım’da Mars retrosu sona eriyor.

15 Kasım’da saat 08:07’de Akrep burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Bu güzel yeniayda sizlerin maddi konularda şansınız açılıyor olacak. Beklentinizden daha güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

21 Kasım’da Venüs Akrep burcuna geçiyor.

15 Aralık’a kadar büyük yatırımlar için harekete geçebilirsiniz. Paranıza para katacağınız bir dönemde olacaksınız. Aldığınız maaş veya prim artabilir.

21 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor.

21 Aralık’a kadar sosyal kişiliğinizle etrafınıza neşe saçacaksınız. Yakınlarınızla beraber seyahat planları yapabilirsiniz. Keyifli bir zaman diliminde olacaksınız. Yeni eğitimlere başlamayı planlayabilirsiniz.

29 Kasım’da Neptün retrosu sona eriyor.

30 Kasım’da saat 12:29’da gölgeli Ay tutulması 8 derecede İkizler burcunda meydana geliyor. Bu tutulmayla özellikle akademik hayatınızda bir şeyleri tamamlama ve bitirme evresinde olabilirsiniz. Sert etkiler hakimken özellikle finansal anlamda çok açılmayın. Beklenmedik bir harcama karşınıza gelebilir.

Aralık ayına başladığınızda pozitif ve iyimser enerjiler altında olacaksınız. Olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yüksek öğrenimle ilgili başarılar elde edebilirsiniz. Seyahatlere çıkmayı düşünebilirsiniz.

1 Aralık’ta Merkür Yay burcuna geçiyor.

21 Aralık’a kadar eğitiminize enerjinizi harcayabilirsiniz. Kültürel, tarihi özellikleri olan yerlere yolculuk planları yapabilirsiniz.

14 Aralık’ta saat 19:16’da Yay burcunda 23 derecede Güneş tutulması meydana geliyor. Güzel enerjileri olan bu tutulmayla hayatınızda yeni sayfalar açmak için desteğiniz olacaktır. Yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz. Bu yaptığınız bir iş değişikliği sebebiyle de olabilir. Eğitim hayatınızda zirveye çıkabilirsiniz.

15 Aralık’ta Venüs Yay burcuna geçiyor.

8 Ocak 2021’e kadar sevdiğiniz kişiyle iletişiminiz artacaktır. Özellikle daha sempatik ve ilgili davrandığını siz de fark edeceksinizdir. Aranızda artık sorunlar yerine aşk sözcükleri dile gelecektir.

17 Aralık’ta Satürn tekrardan Kova burcuna geçiyor.

7 Mart 2023’e kadar aşk hayatınızda köklü ve kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Fakat bu çok kolay olmayacaktır. Satürn, geçmişte ilişkinizde yaptığınız hataları tekrarlarsanız bu güzel enerjiyi hissetmenize engel olacaktır. Geçmişten ders aldıysanız ilişkinizde her şey istediğiniz gibi ilerleyecektir. Ayrıca çocuğunuzla ilgili de birtakım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gerek sağlığı gerekse eğitim, iş hayatında onun zorlandığını görebilirsiniz. Onun pes etmemesi için destek olmanız gerekebilir. Çünkü hayata dik durduğunda her şey kat kat iyi olacaktır. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bazı medikal problemler ortaya çıkabilir. Ama Satürn sizi yorduktan sonra müjdeli haberi de getirecektir.

19 Aralık’ta Jüpiter Kova burcuna geçiyor.

29 Aralık 2021’e kadar Satürn sizi yorsa da Jüpiter aşk hayatınızda ve çocuğunuzla ilgili konularda şans getirecektir. Hatta hayatınızdaki tüm konularda şansınız bir sene açık olacaktır.

21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor.

8 Ocak 2021’e kadar ailenizi ilgilendiren bir durumla ilgili haberler alabilirsiniz.

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor.

19 Ocak 2021’e kadar gayrimenkul ile ilgili yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Evinizi değiştirmek için uygun bir zamanda olacaksınız.

30 Aralık’ta saat 06:28’de Yengeç burcunda 8 derecede dolunay meydana geliyor. Kariyer hayatınızda gergin olabilirsiniz. Tepkilerinizi frenlemeniz gerekebilir.


Sizin Tepkiniz Nedir?

BEĞENDİM BEĞENDİM
61975
BEĞENDİM
BEĞENMEDİM BEĞENMEDİM
49580
BEĞENMEDİM
İDARE EDER İDARE EDER
37185
İDARE EDER

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı